Apie mus

Vertybės

Per daugiau nei dešimtmetį savo veiklos, įmonė UAB “Lukra” suformavo ne tik savo veiklos pamatus, bet ir išgrynino svarbiausias vertybes. Siekiant, kad paslaugos būtų teikiamos aukščiausios kokybės, konstruktyvus ir malonus bendravimas su Klientais yra prioritetas. Tik įsigilindami į jų poreikius ir lūkesčius, galime pasiūlyti geriausius sprendimus.

Tikslai

Lietuvoje vis dar likę daugiau nei 30 000 senos statybos, nemodernizuotų ir neekonomiškų daugiabučių namų. Mūsų viena iš pagrindinių užduočių – ne tik estetiškai pagerintį statinių vaizda, bet ir naudojant tinkamas medžiagas, pagerinti pastatų energinį efektyvumą, tausoti aplinką.

Kokybė

Kokybė yra vienas pagrindinių Kliento reikalavimų. Visa įmonės produkcija yra įvertinta pagal aukščiausių standartų reikalavimus, turi kokybės sertifikatus bei eksplotacinių savybių deklaracijas. Įmonės produkcijai išduoti Europos techninio įvertinimo (ETĮ) bei Nacionalinio techninio įvertinimo (NTĮ) sertifikatai.
0
Metų vykdome veiklą
0
Komandos nariai
0
Įgyvendinti projektai
0
Metai iš eilės esame TOP įmonė Lietuvoje

Apie mus

Esame specializuota ventiliuojamų fasadų sistemų tiekimo įmonė. Pagrindinė įmonės buveinė yra Šiauliuose, tačiau veiklą vykdome visoje Lietuvoje bei Baltijos šalyse.

Atstovaujame ne vieną, gerai žinomą, Europos šalių prekinį ženklą.

Mūsų Klientai – tai statybos įmonės, daugiabučių namų bendrijos, ūkio paskirties subjektai bei fiziniai asmenys.

Esame ne vienadieniai partneriai mūsų užsakovams ir užtikriname aukščiausios kokybės paslaugų bei prekių tiekimą.. Tik skatindami inovacijas, mes galėsime pasiūlyti pačius geriausius sprendimus bei idėjas savo Klientams. Mūsų įmonės komanda nuolat dalyvauja savo segmento seminaruose, mokymuose bei konsultuojasi su didžiausiais savo srities specialistais.

Mes mėgstame iššūkius ir nesame suvaržyti visuomenėje bei mūsų sektoriuje nusistovėjusiomis normomis!

Turite klausimų? Susisiekite su mumis